MSP tag
Cześć! Kolejny post dzisiaj... Tym razem piszę z telefonu, bo nie mam dostępu do komputera. Z góry przepraszam za możliwe błędy, ale telefon, to nie to samo co komputer. 1. Kiedy założyłaś swoje konto? W marcu 2017 r. Około 15. Dokładnie nie pamiętam. 2. Czy masz ulubiony motyw? (standard...) Tak. Moim ulubionym motywem jest Marina Live. W tym motywie dodano również nowe ubrania do Desing Studio. Na drugim miejscu jest Summer of Love. Oba motywy są letnie. 3. Jaki masz cel na MSP. Moim największym celem jest chyba level 20. Obecnie zbieram 100 000 fame na booster, by wbić level 18. Brakuje mi około 198 tys. fame więc ,,Help me" 4. Gdyby nie Nefretyda, to jaki nick? Coś w stylu xXNatQaXx,albo Szarlotkaa. Na pewno nie było by cyferek. Podoba mi się początek ,,xX" i koniec ,,Xx". 5. Go najbardziej lubisz robić na . MSP. Trudne pytanie... Lubię robić komplety, konkursy, art booki. Często przeglądam forum i zbieram materiał na blo...